C&C Center

Firma CC-Center powstała z pasji osób, które od wielu lat funkcjonują na rynku jako managerowie, konsultanci, szkoleniowcy, coachowie.

Naszym celem jest wspieranie działalności firm poprzez dostarczanie rozwiązań podnoszących efektywność pracowników (coaching, szkolenia) oraz poprzez analizę i poprawę sposobu działania firm w obszarze strategii, zarządzania personelem, IT czy sprzedaży.

Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach gospodarki rynkowej, a więc również w warunkach ciągłego kryzysu i konieczności systematycznego tworzenia przewagi konkurencyjnej, jest zadaniem skomplikowanym, odpowiedzialnym i wymagającym interdyscyplinarnej wiedzy. Trudno jest przewidzieć przed jakimi wyzwaniami stanie przedsiębiorstwo w ciągu najbliższych lat czy nawet miesięcy, dlatego tak ważne jest stworzenie instrumentów umożliwiających wczesne identyfikowanie zagrożeń mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy, a niekiedy na jej przetrwanie.

Jednym ze sposobów na rozpoznawanie problemów i skuteczne przeciwdziałanie ich negatywnym skutkom jest korzystanie z fachowego doradztwa i pomocy konsultantów zewnętrznych. Nasza oferta dotyczy współpracy w zakresie:

  • doradztwa
  • coachingu
  • szkoleń (managerskich, interpersonalnych, sprzedażowych)

 Naszym zdaniem, spójność pomiędzy strategią firmy, sposobami jej realizacji i reakcją pracowników i klientów jest niezbędna, aby ponoszone koszty były celowe i pozwalały osiągnąć zaplanowane przychody.  Stosujemy różnorodne narzędzia i metody służące identyfikacji i rozwiązywaniu problemów

 

INFORMACJE KONTAKTOWE

BIURO WROCŁAW

Iwona Wielgo-Rakoczy

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | tel.: 500 150 757

 

BIURO KRAKÓW

Aneta Bojdo - Project Manager

+48 502 862 120 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BIURO WARSZAWA

Maciej Pluta – Partner

+48 508 009 679 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Wyszukiwarka