Kadra zarządzająca

Coaching&Consulting Center tworzą osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w różnych obszarach biznesowych. Gwarantuje to wszechstronność i elastyczność oferowanych usług. Współpracowaliśmy m.in. z firmami: KGHM, Horeca Service, K3 System, Rokita, Gates, Arpis, WYG International, AE w Katowicach, Stowarzyszenie Księgowych, Ramex, Grupa Elix, Veracomp, ARGE, Slovnaft, ProfiM, BP Express, Ahold&allkauf, KPPD, Polmex, Jutrzenka, Bolix, Vena-Pharm, SI Consulting, Sollus, Telvis, Kanplast oraz Instytut Badań Strategicznych.

Jacek Rakoczy jest jednocześnie magistrem informatyki jako absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz MBA zdobytym na Oxford Brookes University. Jako współzałożyciel  CC-Center  odpowiada za coachning biznesowy oraz doradztwo w zakresie strategii firm, optymalizacji procesów sprzedaży i produkcji

Od samego początku kariery zawodowej podejmował się wyzwań, takich jak wprowadzenie firmy QAD na rynek Polski, czy reorganizację strategii sprzedaży firmy IFS Poland. Pracował również dla IDS Scheer, gdzie doprowadził do szerokiego wykorzystania ARIS Smart Path jako efektywnego narzędzia wdrożenia SAP ERP dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw podnosząc znacząco obroty firmy w tej dziedzinie. Szkolił podległych sobie pracowników jak i słuchaczy kursów w zmianie ich nawyków tak aby optymalizować swoje działania tak aby otrzymać zamierzone rezultaty.

W ten sposób szeroką wiedzę w zakresie najlepszych praktyk (best practices) oraz  podejścia procesowego nastawionego na efektywność udostępnia klientom CC-Center  do podniesienia efektywności działania ich przedsiębiorstw, pomagając im realizować cele.

 

Maciej Pluta jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Jako współzałożyciel CC-Center  odpowiada za doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych dla klientów, realizacje projektów oraz za współpracę z Partnerami.


W trakcie swojej kariery nabył szerokiego doświadczenia w zakresie projektów konsultingowych dla klientów z wielu branż. Działalność zawodową rozpoczął od pracy w dziale audytu. Stworzyło to podstawy późniejszego rozumienia zdarzeń i procesów gospodarczych zachodzących w przedsiębiorstwach. Następnie przeszedł ścieżkę od konsultanta, poprzez koordynatora wdrożeń wewnętrznych korporacji w CEE, kontrolera ISO, Project Managera, Pre-Sales Managera do Dyrektora działu Konsultingu SAP. Od kilku lat związany z funduszami unijnymi, które realizował zarówno dla klientów, jak i dla własnych firm.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w różnorodnych organizacjach zarówno jako pracownik jak i dostawca rozwiązań biznesowych posiada wiedzę i umiejętności, które wykorzystuje w rozwoju usług CC-Center  oraz do wsparcia realizacji projektów dla wymagających klientów firmy.

 

INFORMACJE KONTAKTOWE

Jacek Rakoczy - Partner

+48 515 114 362

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciej Pluta - Partner

+48 508 009 679

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wyszukiwarka